כל מה שאתה צריך לדעת על האזנות הסתר: מבחני האזנה.

האם אתה מרגיש קצת צליל מוזר בזמן שיחה? האם הסודות האישיים שלך בחוץ? אם כן, אתה עלול להיות לא מודע לכך שאתה חוטף. סתר אכרות חוץ מתייחס לרוב למונח כאשר צד שלישי עוקב כל הזמן אחר השיחות שלך או על בסיס אינטרנט. אם אתם מחפשים מבחני האזנה, המשך לקרוא מאמר זה. יש לנו הכל מכוסה בשבילך!

בדיקות האזנה

סימני אזהרה שאתה סוטה.

עוקב אחר הדגלים האדומים שהוזכרו למטה כך שהמידע האישי שלך לא יודלף.

● רעשים מהטלפון.

כשאתה מתחיל לקבל כמה רעשים לא ידועים מהטלפון שלך, גם כשהוא יושב אידיאלי, התרחק מלהיות סתר. כדי לבצע בדיקת סתר סתר, אתה יכול להשתמש במגבר חיצוני. רוצה לדעת את אחד המבחנים הקלים ביותר לאזנת סתר בישראל? הרם את הטלפון שלך והתקשר. אם אתה שומע צלילים או רעשים במהלך שיחות, בקש מייד עזרה מאנשי המקצוע.

● חימום הסוללה.

סימן אזהרה נוסף שמאלץ אותך ללכת לבדיקת האזנות סתר הוא החום המופרז של הסוללה. אם הטלפון שלך מתחמם יותר מהרגיל, קח אותו כדגל אדום. הסיבה היא זרימת המידע מהטלפון שלך לצד שלישי. גם אם אינך עובד בטלפון שלך או יושב באופן אידיאלי, הטלפון שלך עשוי להיות עסוק בהעברת המידע ליצרניתו.

● משהו לא במקום!

האם נכנסת למשרד או לביתך והרגשת שמשהו לא במקום? אם כן, שקול את זה כסימן שאתה צריך להמשיך במבחני ההאזנה. לפעמים הצד השלישי צריך לפנות את הקו כדי לקבל גישה מספקת לטלפון שלך. אז השגיח על תנועת הרהיטים. וכן! אל תשכח לבדוק את צלחות הקיר.

סיכום.

לבסוף, אם אינך מוצא אף אחד מהסימנים שלמעלה, וודא שאתה בוחר עזרה מקצועית. הם ישתמשו בבדיקות נאותות לאזנות סתר בישראל וידאגו לגלות כל דבר שחשד. אל תרגיש שאתה לא יכול להיות סוזל שכן ההאקרים לא מתגעגעים לאף אחד. עקוב אחר הצעדים הנכונים כדי להגן על עצמך!

Related post