למה אתה צריך סורגים שקופים עבור החלונות שלך ?

סיכום: אם אתה רוצה לעשות את השימוש הטוב ביותר של פתיחת החלון שלך אז אתה צריך לכסות אותם עם מסגרות עשוי טרליס שקוף.

אנו מציעים סורג שקוף עבור Windows ואנחנו ממליצים על מוצר זה עבור כל בית. לספור את מספר פתיחת החלון בדירה שלך, למדוד את הגודל שלהם, ולמקם את ההזמנה שלך עבור חתיכה עבור כל פתיחת קיר. לכסות את כל הפתחים עם מסגרות קל אבל חזקים כדי להבטיח את הבטיחות של הילדים שלך.

“אלה פסים פוליקרבונט המספקים שקיפות מלאה לצפייה. אבל הם קשים עבור עבירה פיזית. אמנם זה ייתן תצוגה רצופה של הסביבה, זה לא יאפשר כל דבר כדי לעבור פיזית לתוך הבית שלך. באופן דומה, זה לא יאפשר כל דבר ליפול מהבית שלך “, אמר היצרן.

לדעתנו, כיסוי כל חלון יש צורך, תוך שימוש בסורג שקוף היא דרך מצוינת לכסות את הפתיחה של הקיר. זה גם בטוח ופונקציונלי. פסים פוליקרבונט מספקים כיסוי חזק נגד להחליק וליפול תאונות החלונות. כמו כן, הם מספקים תצוגה ברורה של בחוץ.

פסים פוליקרבונט נקבעים במסגרת מתכת לנוחות ההתקנה של פסים על פתיחת חלון. מסגרת המתכת יכולה להיות דפוק לקיר, כך שהוא הופך להיות חלק מהחלון שהוא מותקן. לאחר מותקן, זה ימשיך לעבוד במשך זמן רב מבלי לדרוש תחזוקה רבה.

“אתה יכול לקנות סורגים שקופים לחלונות שלך מהאתר שלנו. כמו כן, אתה יכול בקלות לתקן את המסגרות האלה על פתיחת הקיר של הבית שלך. כל שעליך לעשות הוא לשלוח לנו את המדידה של הפתחים שאתה רוצה לכסות פסים פוליקרבונט ולאפשר לנו כמה ימי עסקים לייצר את המסגרות. תקבל קבוצה שלמה עם מסגרות ומחברים כדי להתקין את Trellis “, היצרן נשמר.

אין מה לדאוג לגבי מוצר זה כפי שהוא מגיע במצב מוכן לשימוש. התפקיד היחיד שלך הוא להתקין את המסגרות על פתיחת החלון שלך וליהנות צפייה בטוחה מן הנוחות של הבית שלך. אחרי כל הפתחים מכוסים במסגרות בטוח, אתה יכול לאפשר לילדים שלך לשחק קרוב לפתיחת הקיר.

“אנו מייצרים טרליס שקוף ויש לנו ניסיון בייצור מסגרות עבור פתיחת הקיר של כל הצורות והגדלים. כמו כן, המוצרים שלנו ניתנים לשימוש חוזר. לדוגמה, תוכל להעביר את המסגרות שלך לבית החדש שלך “, היצרן הוסיף.

עלות לא תהיה בעיה עם המוצר שלנו כי תקבל הבטחת איכות ועמידות. זה כמו השקעה שתיתן לחזור עצום בימים הקרובים. כמו כן, זה ישפר את העיצוב הפנים של הבית שלך.

Related post